Przyjęcie w ogrodzie - praktyczne porady i pomysły

Przyjęcie w ogrodzie - praktyczne porady i pomysły

Zastanawiasz się czasami jak spędzić letnie popołudnie lub wieczór? Wykorzystaj piękną pogodę, zaproś rodzinę lub przyjaciół i zorganizuj przyjęcie w ogrodzie. Poniżej przeczytasz praktyczne porady i pomysły, co zrobić by dla Ciebie i Twoich gości, był to przyjemnie spędzony czas.

Przygotuj idealne miejsce

Najważniejszą funkcję pełni stół – musi być odpowiednio duży, by zmieściły się na nim potrawy, naczynia, sztućce, kwiaty, serwetki, świeczki. Dobrym pomysłem jest również dodatkowy stolik, na którym ustawisz zapasowe akcesoria, po które nie trzeba będzie często chodzić do domu. Jeśli nie posiadasz zadaszonego tarasu, ale w ogrodzie rośnie duże, rozłożyste drzewo, będzie to doskonałe miejsce, by przyjąć gości.

Gałęzie zapewnią naturalny cień, a Ty możesz je udekorować pięknymi lampionami, lampkami choinkowymi lub innymi ozdobami.  Alternatywą jest także parasol słoneczny, który uchroni zarówno przed upalnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Na meblach ogrodowych możesz rozłożyć kolorowe poduszki i pledy, które umilą wieczór, jeśli okaże się dość chłodny.

Ważni goście – dzieci

Przyjęcie w ogrodzie również dla dzieci musi być atrakcyjne i wyjątkowe. Warto pomyśleć o dodatkowym miejscu specjalnie dla nich, gdzie znajdą np. zabawki, kredki, lekkie piłki.

Jeśli jest wysoka temperatura, możesz rozłożyć koce na trawie, by dzieci mogły swobodnie usiąść lub odpocząć po zabawie. Dobrym pomysłem, który zawsze sprawdza się na powietrzu, są bańki mydlane. Zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech jest to prosta i miła rozrywka.

Send a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *